Наукова революція. Дуже коротке уведення

79.00 грн.
У вибране

Оцінити:

Код товара: 978-966-10-6050-9

Доставка

 

 


Гарантія обмін/повернення товару у продовж 14 днів


Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24

Наукова революція. Дуже коротке уведення

У книзі дуже стисло і водночас із широким охопленням простору й часу описується один з найдивовижніших періодів в історії людства, коли на чолі усіх цивілізаційних процесів постала наука. Простежується глибоке коріння цієї «Наукової революції» в античності й середньовіччі, а також її далекосяжні впливи на сьогодення. Автор з великою пошаною і любов’ю відзначає внесок багатьох мислителів, які в різні часи і в різних країнах відчайдушно розмірковували над загадками буття, а також меценатів, які їх підтримували й заохочували. Як наслідок, у читача мимоволі виникає ні з чим незрівнянне відчуття спорідненості з усім людством і вивільнення з-під кордонів, які його розділяють. Неабияку емоційну втіху дає читачеві і взаємозв’язок між усіма галузями знань, який існував у ті часи і який ми втратили, але до якого знову прагнемо.
Книга адресується усім, хто цікавиться історією науки та культури, особливо тим, хто має потребу або бажання оперативно ознайомитися з фактажем, пов’язаним з генезисом сучасної науки, і при цьому не бути ошуканим дилетантським фіґлярством або пустопорожньою тріскотнею численних так званих «популярних» видань.
Оригінальне видання підготовлене видавництвом Кембриджського університету і вже перекладене арабською, китайською, японською, корейською, шведською та іспанською мовами. Кирилицею друкується вперше.

Переклав із англійської Василь Тадеєв

Книга видана за кошти гранту інституційної підтримки

Зміст
Передмова редактора
Подяки автора
Вступ
1 Нові й старі світи
2 Взаємозв’язаний світ
3 Надмісячний світ
4 Підмісячний світ
5 Мікрокосм і світ живого
6 Створення світу науки
Епілог
Посилання
Для подальшого читання
Іменний та предметний покажчики
Перелік ілюстрацій

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code

Недавно переглянуті

Немає товарів