Історія світової та української культури

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Л0009У

Доставка

 

 


Гарантия обмен/возврат товара в течение 14 дней


Оплата Наличными, Visa/MasterCard, Приват24, Безналичными

Історія світової та української культури

У підручнику висвітлюються основні аспекти розвитку світової та української культури від первісного суспільства до сучасної доби. Теоретичний і фактичний матеріал, який розкриває основні тенденції поступу освіти, науки, літератури, образотворчого мистецтва доповнено ілюстраціями із зображенням шедеврів світової та національної культури. Розраховано на студентів і викладачів курсу «Історія української та зарубіжної культури».
У підручнику висвітлюються основні аспекти розвитку світової та української культури від первісного суспільства до сучасної доби. Теоретичний і фактичний матеріал, який розкриває основні тенденції поступу освіти, науки, літератури, образотворчого мистецтва доповнено ілюстраціями із зображенням шедеврів світової та національної культури. Розраховано на студентів і викладачів курсу «Історія української та зарубіжної культури». У підручнику висвітлюються основні аспекти розвитку світової та української культури від первісного суспільства до сучасної доби. Теоретичний і фактичний матеріал, який розкриває основні тенденції поступу освіти, науки, літератури, образотворчого мистецтва доповнено ілюстраціями із зображенням шедеврів світової та національної культури. Розраховано на студентів і викладачів курсу «Історія української та зарубіжної культури».
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Історія світової та української культури У підручнику висвітлюються основні аспекти розвитку світової та української культури від первісного суспільства до сучасної доби. Теоретичний і фактичний матеріал, який розкриває основні тенденції поступу освіти, науки, літератури, образотворчого мистецтва доповнено ілюстраціями із зображенням шедеврів світової та національної культури. Розраховано на студентів і викладачів курсу «Історія української та зарубіжної культури». https://www.ranok.in.ua/data/big/ps_32986_0.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів