Ігрові технології навчання на уроках у початковій школі. 1-4 клас

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Б10878У
Артикул: Б10878У
ISBN: 9786115401642
Автор: Дубіч Т.А.

Доставка

 

 


Гарантия обмен/возврат товара в течение 14 дней


Оплата Наличными, Visa/MasterCard, Приват24, Безналичными

Ігрові технології навчання на уроках у початковій школі. 1-4 клас

Посібник містить: - обгрунтування творчого аспекту групової роботи у процесі навчання; - методичні поради для вчителя; - цікаві завдання та ігрові моменти для уроків у початкових класах; - вікторини, вірші, кросворди для дітей.
Посібник містить: - обгрунтування творчого аспекту групової роботи у процесі навчання; - методичні поради для вчителя; - цікаві завдання та ігрові моменти для уроків у початкових класах; - вікторини, вірші, кросворди для дітей. Посібник містить: - обгрунтування творчого аспекту групової роботи у процесі навчання; - методичні поради для вчителя; - цікаві завдання та ігрові моменти для уроків у початкових класах; - вікторини, вірші, кросворди для дітей.
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Ігрові технології навчання на уроках у початковій школі. 1-4 клас Посібник містить: - обгрунтування творчого аспекту групової роботи у процесі навчання; - методичні поради для вчителя; - цікаві завдання та ігрові моменти для уроків у початкових класах; - вікторини, вірші, кросворди для дітей. https://www.ranok.in.ua/data/big/ps_27041_0.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів