Наукові ігри
Научные игры сегодня очень популярны. С их помощью дети и родители смогут самостоятельно, а главное, с удобством, в домашних условиях ставить самые интересные научные эксперименты и опыты.

Научные игры представлены самыми разнообразными наборами, в состав которых входят химические реактивы, биологические материалы, методические рекомендации с описанием алгоритма проведения эксперимента и даже DVD с видеоопытами.

Научные игры не оставляют без внимания ни одно природное явление. С такой научной игрой ваш ребенок получает возможность почувствовать себя настоящим ученым, самостоятельно ставя опыты, которые наглядно демонстрируют, как устроен наш мир.

Научные игры помогут юному исследователю поддерживать интерес к естественным наукам и развиваться дальше в этом направлении.

Настільні ігри є одним з найпопулярніших способів організаціїї дозвілля у колі сім`ї та у компанії друзів. В нашому інтернет-магазині представлено цілу низку різноманітних ігор. Щоб обрати саму ту гру, що вам потрібна – в залежності від віку гравців, кількості та місця гри - радимо ознайомитися з їх різновидами. По-перше, розподіл за віковими категоріями: рекомендуємий вік гравців позначено на упаковці, якщо позначка - «від 6 до 99 років» , це означає, що гра буде цікавою для будь-якого віку і найкраще підійде для сімейного кола (наприклад, «Ерудит», «Монополія»). По-друге, ігри розподіляють за жанрами на інтелектуальні, розважальні, стратегічні, економічні, дидактичні Інтелектуальні ігри дозволяють гравцям проявити вміння та швидкість аналізувати ситуацію та робити правильні ходи, серед найпопулярніших – «Ерудит», «Руммі». Гра в розважальні ігри – це змога якнайкраще повеселитися у великій компанії, найпопулярніші з них – «Корова», «Шляпа», «Мафія». Стратегічні ігри захоплять дітей старшого шкільного віку та дорослих – багатоходові комбінації, тактичні розрахунки захоплять гравців у «Зараження», «Ордонанс», «Евакуацію». Серед економічних ігор найбільш відомою є «Монополія», завдяки якій кожен зможе спробувати роль власника багато прибуткових імперій. Новими варіаціями гри для хлопчиків та дівчаток є ігри «Футбольна монополія» та «Ділова леді». Найулюбленішим різновидом дидактичних ігор є вікторини, в яких гравці отримують винагороди за правильні відповіді на питання. За грою у вікторину можна не тільки змістовно провести вільний час, а й підвищити свій рівень ерудованості. Окремою грою є «Твістер» - рухлива гра, що потребує від учасників гнучкості та спритності та не дає сумувати у веселій компанії.

Ви дивились

Немає товарів