Електронні таблиці EXCEL. Зошит

15.00 грн.
У вибране

Оцінити:

Код товара: Т6484У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Мова: укр
Предмет: Інформатика
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789660837058
Автор: Корнієнко М.М., Іванова І.Д.
Обкладинка: м
ШК: 9789660837058

Електронні таблиці EXCEL. Зошит

Електронні таблиці EXCEL. Зошит

Електронні таблиці Microsoft Excel є найбільш часто використовуваним додатком інтегрованого пакету MS Office для розв’язання різноманітних завдань, так або інакше пов’язаних з обчисленнями і розрахунками. Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня та покликаний допомогти учням при вивченні курсу інформатики за темою «Електронні таблиці».
Посібник складається з основної частини (робочий зошит) та двох додатків (зошит для практичних і самостійних робіт і методичні рекомендації для вчителя). Робочий зошит містить завдання для опрацювання теоретичного матеріалу, приклади розв’язання задач із покроковим виконанням, практичні завдання для самостійного опрацювання, питання для самоконтролю. Зошит для практичних і самостійних робіт містить практичні й самостійні роботи у двох варіантах, узагальнюючі завдання за темою. Методичні рекомендації для вчителя містять вказівки щодо використання матеріалів усього комплекту при викладанні кожної теми та відповіді до завдань.
мова: укр.
формат: 205х260 и 145х215 (методичка)
упаковка: 30
кількість сторінок: 48+16


 


Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
немає повідомлень на цей товар
Повернутися на сторінку товару
code
Додати повідомлення  Очистити
Електронні таблиці EXCEL. Зошит Електронні таблиці EXCEL. Зошит Електронні таблиці Microsoft Excel є найбільш часто використовуваним додатком інтегрованого пакету MS Office для розв’язання різноманітних завдань, так або інакше пов’язаних з обчисленнями і розрахунками. Пропонований посібник відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня та покликаний допомогти учням при вивченні курсу інформатики за темою «Електронні таблиці». Посібник складається з основної частини (робочий зошит) та двох додатків (зошит для практичних і самостійних робіт і методичні рекомендації для вчителя). Робочий зошит містить завдання для опрацювання теоретичного матеріалу, приклади розв’язання задач із покроковим виконанням, практичні завдання для самостійного опрацювання, питання для самоконтролю. Зошит для практичних і самостійних робіт містить практичні й самостійні роботи у двох варіантах, узагальнюючі завдання за темою. Методичні рекомендації для вчителя містять вказівки щодо використання матеріалів усього комплекту при викладанні кожної теми та відповіді до завдань. Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.   http://www.ranok.in.ua/data/big/49_1.jpg 0 1 15 UAH In stock New

Ви дивились

Нет просмотренных товаров