Образотворче мистецтво. 7 клас. Майстер-класс. (12-річна школа)

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: О2588У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас: 7
Мова: укр
Предмет: Образотворче мистецтво
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789660822610
Автор: Сердюк и др.
Обкладинка: м
Сторінок: 272
ШК: 9789660822610

Образотворче мистецтво. 7 клас. Майстер-класс. (12-річна школа)

Образотворче мистецтво. 7 клас. Майстер-класс. (12-річна школа)

Методичні посібники укладено відповідно до чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої міністерством освіти і науки України.
Програма з образотворчого мистецтва для сьомого класу розроблена відповідно до Державного стандарту середньої освіти та ґрунтується на положеннях Концепції загальної середньої освіти (12-річна школа).
Окрім календарно-тематичного планування уроків та докладних розробок занять, видання містять багато цікавого ілюстративного матеріалу.


Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
немає повідомлень на цей товар
Повернутися на сторінку товару
code
Додати повідомлення  Очистити
Образотворче мистецтво. 7 клас. Майстер-класс. (12-річна школа) Образотворче мистецтво. 7 клас. Майстер-класс. (12-річна школа) Методичні посібники укладено відповідно до чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої міністерством освіти і науки України. Програма з образотворчого мистецтва для сьомого класу розроблена відповідно до Державного стандарту середньої освіти та ґрунтується на положеннях Концепції загальної середньої освіти (12-річна школа). Окрім календарно-тематичного планування уроків та докладних розробок занять, видання містять багато цікавого ілюстративного матеріалу. http://www.ranok.in.ua/data/big/686.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Нет просмотренных товаров