Всесвітня історія. 6-11 класи: Документи. Матеріали. Серія "Бібліотека вчителя історії"

15.00 грн.
У вибране

Оцінити:

Код товара: Г10588У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас:
Мова: укр
Предмет: Всесвітня історія
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789666720125
Автор: Скирда І.М.,Токарев А.М. упоряд.
Обкладинка: м
ШК: 9789666720125

Всесвітня історія. 6-11 класи: Документи. Матеріали. Серія "Бібліотека вчителя історії"

Всесвітня історія. 6-11 класи: Документи. Матеріали. Серія "Бібліотека вчителя історії"

Посібник містить близько 350 документів та матеріалів, уривків із художніх творів зі всесвітньої історії від найдавніших часів  до початку ХХІ ст., що відповідають програмі 11-річної школи, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Після кожного документа подані різноманітні запитання та завдання, що стосуються тексту джерела, а також активізують загальні знання учнів із теми.
Видання стане незамінним помічником у складній праці вчителя, допоможе організувати роботу з історичними документами, не витрачаючи багато часу на їхній пошук у різних джерелах.

мова: укр.
формат: 145х215
упаковка: 10
кількість сторінок: 288
 
Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
З цим товаром також купують
Всесвітня історія. 6-11 класи: Документи. Матеріали. Серія "Бібліотека вчителя історії" Всесвітня історія. 6-11 класи: Документи. Матеріали. Серія "Бібліотека вчителя історії" Посібник містить близько 350 документів та матеріалів, уривків із художніх творів зі всесвітньої історії від найдавніших часів  до початку ХХІ ст., що відповідають програмі 11-річної школи, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Після кожного документа подані різноманітні запитання та завдання, що стосуються тексту джерела, а також активізують загальні знання учнів із теми. Видання стане незамінним помічником у складній праці вчителя, допоможе організувати роботу з історичними документами, не витрачаючи багато часу на їхній пошук у різних джерелах. http://www.ranok.in.ua/data/big/214_1.jpg 0 1 15 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів