Правознавство: Документи. Матеріали. Серія "Бібліотека вчителя правознавства

15.00 грн.
У вибране

Рейтинг:
Оцінити:

Код товара: Г12668У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Мова: укр
Предмет: Правознавство
Переплет: Мягкий
ISBN: 9786115408825
Автор: Святокум О.Є.
Обкладинка: м
Сторінок: 256
ШК: 9786115408825

Правознавство: Документи. Матеріали. Серія "Бібліотека вчителя правознавства

Правознавство: Документи. Матеріали

Посібник містить документи та матеріали, нормативно-правові акти, чинні в Україні на момент укладення посібника, афоризми про державу і право, правові пам'ятки, які ілюструють розвиток українського державотворення. Після кожного документа подані різнорівневі запитання й завдання, що стосуються тексту джерела, а також активізують загальні знання учнів із теми.
Видання стане незамінним помічником у складній праці вчителя, допоможе організувати роботу з документами, не витрачаючи багато часу на їхній пошук у різних джерелах.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
З цим товаром також купують
Правознавство: Документи. Матеріали. Серія "Бібліотека вчителя правознавства Правознавство: Документи. Матеріали Посібник містить документи та матеріали, нормативно-правові акти, чинні в Україні на момент укладення посібника, афоризми про державу і право, правові пам'ятки, які ілюструють розвиток українського державотворення. Після кожного документа подані різнорівневі запитання й завдання, що стосуються тексту джерела, а також активізують загальні знання учнів із теми. Видання стане незамінним помічником у складній праці вчителя, допоможе організувати роботу з документами, не витрачаючи багато часу на їхній пошук у різних джерелах. http://www.ranok.in.ua/data/big/241_1.jpg 3.33333 1 15 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів