Орфографічний тренажер з української мови 4 клас

Орфографічний тренажер з української мови 4 клас

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Н4597У
Видавець: Ранок
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789660825031
Автор: Левченко
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 64
ШК: 9789660825031

Орфографічний тренажер з української мови 4 клас

Орфографічний тренажер з української мови 4 клас

Орфографічний тренажер — це:
• Чудовий засіб розвитку орфографічної зіркості учнів
• Економія часу уроку
• Диференційований підхід
• Закріплення навичок грамотного письма
• Розвиток швидкості міслення
У посібниках наведені два варіанти самостійних робіт. Подані цікаві завдання для перевірки орфографічних навичок учнів, зокрема написання словникових слів, рівня опанування відповідних знань з мови, уміння застосовувати вивчені орфограми при виконанні практичних завдань.
Посібники складено відповідно до чинної програми з української мови для початкових класів загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання та підручників М.А. Білецької, М.С. Вашуленка, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайка, Л.В. Скуратівського.


Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
немає повідомлень на цей товар
Повернутися на сторінку товару
code
Додати повідомлення  Очистити
Орфографічний тренажер з української мови 4 клас Орфографічний тренажер з української мови 4 клас У посібниках наведені два варіанти самостійних робіт. Подані цікаві завдання для перевірки орфографічних навичок учнів, зокрема написання словникових слів, рівня опанування відповідних знань з мови, уміння застосовувати вивчені орфограми при виконанні практичних завдань. Посібники складено відповідно до чинної програми з української мови для початкових класів загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання та підручників М.А. Білецької, М.С. Вашуленка, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайка, Л.В. Скуратівського. http://www.ranok.in.ua/data/big/ekspres_144.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Нет просмотренных товаров