Орфографічний тренажер з української мови 4 клас

Орфографічний тренажер з української мови 4 клас

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Н4597У
Артикул: 290603
Видавець: Ранок
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789660825031
Автор: Левченко
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 64
ШК: 9789660825031

Орфографічний тренажер з української мови 4 клас

Орфографічний тренажер з української мови 4 клас

Орфографічний тренажер — це:
• Чудовий засіб розвитку орфографічної зіркості учнів
• Економія часу уроку
• Диференційований підхід
• Закріплення навичок грамотного письма
• Розвиток швидкості міслення
У посібниках наведені два варіанти самостійних робіт. Подані цікаві завдання для перевірки орфографічних навичок учнів, зокрема написання словникових слів, рівня опанування відповідних знань з мови, уміння застосовувати вивчені орфограми при виконанні практичних завдань.
Посібники складено відповідно до чинної програми з української мови для початкових класів загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання та підручників М.А. Білецької, М.С. Вашуленка, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайка, Л.В. Скуратівського.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Орфографічний тренажер з української мови 4 клас Орфографічний тренажер з української мови 4 клас У посібниках наведені два варіанти самостійних робіт. Подані цікаві завдання для перевірки орфографічних навичок учнів, зокрема написання словникових слів, рівня опанування відповідних знань з мови, уміння застосовувати вивчені орфограми при виконанні практичних завдань. Посібники складено відповідно до чинної програми з української мови для початкових класів загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання та підручників М.А. Білецької, М.С. Вашуленка, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайка, Л.В. Скуратівського. http://www.ranok.in.ua/data/big/ekspres_144.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів