Організація навч. процесу та методичної роботи в школі

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Р6415У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Управління школою
Мова: укр
Переплет: Твердый
ISBN: 9789660836822
Автор: Макарова
Обкладинка: тверда
Сторінок: 320
ШК: 9789660836822

Організація навч. процесу та методичної роботи в школі

Організація навч. процесу та методичної роботи в школі. Педагогічний Бестселер

Посібник містить рекомендації з планування діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи на рік, місяць, тиждень, день, з організації та планування внутрішньошкільного контролю за різними напрямками освітньої діяльності.
У посібнику подано теоретичне обґрунтування сутності і змістовних напрямків виховної роботи, критеріїв оцінки якості праці, інструментів для вимірювання ходу освітнього процесу і корекції педагогічної позиції. Книга призначена для заступників директорів освітніх закладів з навчальновиховної роботи, працівників окружних методичних центрів, керівників освітніх закладів і слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Організація навч. процесу та методичної роботи в школі Організація навч. процесу та методичної роботи в школі. Педагогічний Бестселер Посібник містить рекомендації з планування діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи на рік, місяць, тиждень, день, з організації та планування внутрішньошкільного контролю за різними напрямками освітньої діяльності. У посібнику подано теоретичне обґрунтування сутності і змістовних напрямків виховної роботи, критеріїв оцінки якості праці, інструментів для вимірювання ходу освітнього процесу і корекції педагогічної позиції. Книга призначена для заступників директорів освітніх закладів з навчальновиховної роботи, працівників окружних методичних центрів, керівників освітніх закладів і слухачів курсів підвищення кваліфікації. http://www.ranok.in.ua/data/big/398_1.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів