Година спілкування 9 клас

Година спілкування 9 клас

19.90 грн.
У теку порівняння У вибране

Рейтинг:
Оцінити:

Код товара: О3731У
Видавець: Видаництво "Ранок"
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789663150420
Автор: упор. Володарська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 176
ШК: 9789663150420

Година спілкування 9 клас

Година спілкування 9 клас

Даний посібник містить розробки тематичних годин спілкування з учнями 9-го класу. Мета книги — допомогти класному керівникові урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, спрямовані на формування і розвиток гармонійних, інтелектуально і духовно багатих особистостей.
Запропоновані розробки традиційних виховних заходів відрізняються тематичною різноманітністю бесід, розмаїттям цікавих творчих завдань і доступністю у практичній реалізації.


Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Година спілкування 9 клас Година спілкування 9 клас Даний посібник містить розробки тематичних годин спілкування з учнями 9-го класу. Мета книги — допомогти класному керівникові урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, спрямовані на формування і розвиток гармонійних, інтелектуально і духовно багатих особистостей. Запропоновані розробки традиційних виховних заходів відрізняються тематичною різноманітністю бесід, розмаїттям цікавих творчих завдань і доступністю у практичній реалізації. http://www.ranok.in.ua/data/big/bat_6.jpg 4 1 19.9 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів