Фізика. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків (рівень стандарту)

29.90 грн.
У вибране

Оцінити:

Код товара: Т11468У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас: 10
Мова: укр
Предмет: Фізика
Переплет: Мягкий
ISBN: 9786115406753
Автор: Туманцова О.О.
Обкладинка: м
Сторінок: 320+16
ШК: 9786115406753

Фізика. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків (рівень стандарту)

Фізика. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків (рівень стандарту)

Посібник складений відповідно до чинної програми з фізики 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту.
Видання являє детальні конспекти уроків, які містять план вивчення нового матеріалу; зведену план-схему уроку з орієнтовними розподілом часу за етапами уроку та методами і формами роботи з класом; комплекс вправ і задач для закріплення і контролю засвоєння навчального матеріалу; описи демонстрацій та експериментів.
До посібника безкоштовно додається календарно-тематичний план.
Призначено для вчителів фізики і студентів вищих педагогічних закладів освіти.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
З цим товаром також купують
Фізика. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків (рівень стандарту) Фізика. 10 клас. Майстер-клас: розробки уроків (рівень стандарту) Посібник складений відповідно до чинної програми з фізики 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації навчання на рівні стандарту. Видання являє детальні конспекти уроків, які містять план вивчення нового матеріалу; зведену план-схему уроку з орієнтовними розподілом часу за етапами уроку та методами і формами роботи з класом; комплекс вправ і задач для закріплення і контролю засвоєння навчального матеріалу; описи демонстрацій та експериментів. http://www.ranok.in.ua/data/big/841.jpg 0 1 29.9 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів