Фізика. Методика викладання 7кл. Майстер-клас

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Т0925У
Артикул: 290928
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас: 7
Мова: укр
Предмет: Фізика
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789660825178
Автор: Песін
Обкладинка: м
Сторінок: 300
ШК: 9789660825178

Фізика. Методика викладання 7кл. Майстер-клас

Фізика. Методика викладання 7кл. Майстер-клас

У пропонованому посібнику розглядаються пізнавальне й світоглядне значення розділів чинної програми для 7 класу й окремих тем курсу; обговорюються варіанти викладу програмового матеріалу. Методичні рекомендації містять огляд складних для сприйняття учнями місць, різних варіантів підходу до їх пояснень, аналіз дослідів і багато інших методичних зауважень на основі особистого досліду автора посібника. Для всіх розділів запропоновано поурочний розподіл матеріалу, який з огляду на конкретні місцеві умови й обставини. може бути змінено вчителем.
У виданні повно й докладно викладено основи геометричної оптики, оскільки вивчення розділу «Світлові явища» в 7 класі передбачено програмою вперше.
Призначено для вчителів фізики загальноосвытных навчальних закладів.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Фізика. Методика викладання 7кл. Майстер-клас Фізика. Методика викладання 7кл. Майстер-клас У пропонованому посібнику розглядаються пізнавальне й світоглядне значення розділів чинної програми для 7 класу й окремих тем курсу; обговорюються варіанти викладу програмового матеріалу. Методичні рекомендації містять огляд складних для сприйняття учнями місць, різних варіантів підходу до їх пояснень, аналіз дослідів і багато інших методичних зауважень на основі особистого досліду автора посібника. Для всіх розділів запропоновано поурочний розподіл матеріалу, який з огляду на конкретні місцеві умови й обставини. може бути змінено вчителем. http://www.ranok.in.ua/data/big/840.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів