Конструктор уроку Алгебра. 10 клас. Академічний рівень

25.00 грн.
У вибране

Рейтинг:
Оцінити:

Код товара: Т11492У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас: 10
Мова: укр
Предмет: Алгебра
Переплет: Мягкий
ISBN: 9786115406807
Автор: Корфі Т.І.
Обкладинка: м
ШК: 9786115406807

Конструктор уроку Алгебра. 10 клас. Академічний рівень

Конструктор уроку Алгебра. 10 клас. Академічний рівень

Конспекти уроків містять шаблони для розробки уроків - різноманітність форм і методів та наявність місця для записів надають можливість складення власного сценарію уроку.
Сторінки для копіювання з дидактичним матеріалом - з них можна зробити копії для учнів. Закладки-розділювачі - для зручного користування їх можна розставити в потрібних місцях.
Папку зі швидкозшивачем, яка зробить користування посібником мобільним,- для проведення уроку можна взяти із собою лише один план-конспект.
Усього 15 хвилин на підготовку - і власна розробка уроку готова! Відтепер створення сучасного та цікавого уроку - це не мрія, а реальність для кожного вчителя.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
З цим товаром також купують
Конструктор уроку Алгебра. 10 клас. Академічний рівень Конструктор уроку Алгебра. 10 клас. Академічний рівень Шаблони для розробки уроків - різноманітність форм і методів та наявність місця для записів надають можливість складення власного сценарію уроку. Сторінки для копіювання з дидактичним матеріалом - з них можна зробити копії для учнів. Закладки-розділювачі - для зручного користування їх можна розставити в потрібних місцях. Папку зі швидкозшивачем, яка зробить користування посібником мобільним,- для проведення уроку можна взяти із собою лише один план-конспект. http://www.ranok.in.ua/data/big/519.jpg 5 1 25 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів