Розвивальні завдання для початкової школи. 3 клас. Серія «АРТ» (Активний Розвиток Талантів)

Оцінити: 
Код товара К11710У
Видавець: Видаництво "Ранок"
Переплет: Мягкий
ISBN: 9786115406913
Автор: Лазарева А.И., Гришко А.А.
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 64
ШК: 9786115406913
Ціна:   16.00 грн.
Кількість:
КУПИТИ

Розвивальні завдання для початкової школи. 3 клас. Серія «АРТ» (Активний Розвиток Талантів)

Розвивальні завдання для початкової школи. 3 клас. Серія «АРТ» (Активний Розвиток Таланті

Комплект «Розвивальні завдання для початкової школи» складається з робочого зошиту із завданнями для дітей відповідного віку і методичних рекомендацій для дорослих щодо організації роботи з дітьми.
Зошит містить комплекс занять, які сприяють розвитку у дитини необхідних у навчанні пізнавальних процесів: пам'яті, уваги, логічного мислення, уяви, а також мовлення та дрібної моторики руки.
Матеріал дібраний у зошиті можна використовувати на факультативах, у групах подовженого дня, при підготовці учнів до олімпіад. Окремі завдання можна використовувати на уроках мови, математики, природознавства, читання.
Крім того даний комплект стане в пригоді батькам, які приділяють увагу різносторонньому розвитку своїх дітей.

Ваше ім’я
E-mail
Ваші запитання стосовно товару
code
немає повідомлень на цей товар
Ім’я
Тема
Текст
code
Додати повідомлення  |  Очистити
Розвивальні завдання для початкової школи. 3 клас. Серія «АРТ» (Активний Розвиток Талантів) Розвивальні завдання для початкової школи. 3 клас. Серія «АРТ» (Активний Розвиток Таланті Комплект «Розвивальні завдання для початкової школи» складається з робочого зошиту із завданнями для дітей відповідного віку і методичних рекомендацій для дорослих щодо організації роботи з дітьми. Зошит містить комплекс занять, які сприяють розвитку у дитини необхідних у навчанні пізнавальних процесів: пам'яті, уваги, логічного мислення, уяви, а також мовлення та дрібної моторики руки. Матеріал дібраний у зошиті можна використовувати на факультативах, у групах подовженого дня, при підготовці учнів до олімпіад. Окремі завдання можна використовувати на уроках мови, математики, природознавства, читання. http://www.ranok.in.ua/data/small/tretiu_42.jpg 0 1 16 UAH In stock New