no photo

Позакласні заходи переможців всеукр.конкурсу. Сценарії

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: О4435У
Видавець: Видавництво РАНОК
Мова: укр
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789663150529
Автор: Ночвинова
Обкладинка: м
Сторінок: 256
ШК: 9789663150529

Позакласні заходи переможців всеукр.конкурсу. Сценарії

Позакласні заходи переможців всеукр.конкурсу. Сценарії

Мета цієї книги — допомогти вчителям в організації нетрадиційних виховних заходів, зробити змістовним та цікавим відпочинок школярів. Добірка сценаріїв відрізняється тематичною різноманітністю та доступністю у практичній реалізації. Видання містить найкращі розробки тематичних виховних заходів, веселих свят та пізнавальних розваг.

Збірник рекомендовано на допомогу педагогічним працівникам молодшої та середньої школи загальноосвітніх закладів освіти.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Позакласні заходи переможців всеукр.конкурсу. Сценарії Позакласні заходи переможців всеукр.конкурсу. Сценарії Мета цієї книги — допомогти вчителям в організації нетрадиційних виховних заходів, зробити змістовним та цікавим відпочинок школярів. Добірка сценаріїв відрізняється тематичною різноманітністю та доступністю у практичній реалізації. Видання містить найкращі розробки тематичних виховних заходів, веселих свят та пізнавальних розваг. Збірник рекомендовано на допомогу педагогічним працівникам молодшої та середньої школи загальноосвітніх закладів освіти. http://www.ranok.in.ua/data/big/ 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів