Нечуй-Левицький І. УК 12том

34.50 грн.
У вибране

Оцінити:

Код товара: Ф7402У
Розмір упаковки: 130 x 210 x
Видавець: Ранок
Категорія: Середня/Старша школа
Мова: укр
Переплет: Твердый
ISBN: 9789666724079
Автор: НечуйЛевицький
Обкладинка: тверда
Сторінок: 336
ШК: 9789666724079

Нечуй-Левицький І. УК 12том

Іван Нечуй-Левицький. "Микола Джеря", "Кайдашева сім’я". Том 12

І. Нечуй-Левицький - класик української літератури, який відрізняється від інших митців тим, що був «чи не найбільш людяним письменником»; йому вдалося проникнути в саму душу народу.
У цій книзі вміщено два значних твори письменника - «Микола Джеря» та «Кайдашева сім'я». Микола Джеря - фігура, котра своїм внутрішнім динамізмом програмує побудову навколо себе насиченого сюжету. Герої ж другого твору теж не дадуть читачеві сумувати над книжкою. Тотальний родинний конфлікт Кайдашевої сім'ї, змальований з гумором та тонкою іронією, цілком захопить читача й поглине його увагу.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Нечуй-Левицький І. УК 12том Іван Нечуй-Левицький. "Микола Джеря", "Кайдашева сім’я". Том 12 І. Нечуй-Левицький - класик української літератури, який відрізняється від інших митців тим, що був «чи не найбільш людяним письменником»; йому вдалося проникнути в саму душу народу. У цій книзі вміщено два значних твори письменника - «Микола Джеря» та «Кайдашева сім'я». Микола Джеря - фігура, котра своїм внутрішнім динамізмом програмує побудову навколо себе насиченого сюжету. Герої ж другого твору теж не дадуть читачеві сумувати над книжкою. Тотальний родинний конфлікт Кайдашевої сім'ї, змальований з гумором та тонкою іронією, цілком захопить читача й поглине його увагу. http://www.ranok.in.ua/data/big/37.jpg 0 1 34.5 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів