Химия. 8 класс. Мастер-класс: Разработки уроков

29.90 грн.
У вибране

Оцінити:

Код товара: Х6588Р
Видавець: Видаництво "Ранок"
Клас: 8
Мова: рус
Предмет: Хімія
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789660832893
Автор: Гранкина, Григорович
Обкладинка: м
Сторінок: 272+16
ШК: 9789660832893

Химия. 8 класс. Мастер-класс: Разработки уроков

Химия. 8 класс. Мастер-класс: Разработки уроков

Посібник містить методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування й розробки уроків хімії для 8 класу та має за мету зорієнтувати вчителів хімії у виборі педагогічних технологій для реалізації компетентнісного підходу до навчання хімії. Представлені розробки уроків укладені відповідно до нової програми з хімії для 12-річної школи та підручника з хімії для учнів 8 класу. Посібник містить зразки самостійних, перевірних робіт, завдання для тематичного оцінювання, описи лабораторних і демонстраційних дослідів, практичні роботи, додаткові матеріали до уроків.
Посібник призначений учителям хімії загальноосвітніх навчальних закладів та студентам хімічних спеціальностей педагогічних вузів.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
З цим товаром також купують
Химия. 8 класс. Мастер-класс: Разработки уроков Химия. 8 класс. Мастер-класс: Разработки уроков Посібник містить методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування й розробки уроків хімії для 8 класу та має за мету зорієнтувати вчителів хімії у виборі педагогічних технологій для реалізації компетентнісного підходу до навчання хімії. Представлені розробки уроків укладені відповідно до нової програми з хімії для 12-річної школи та підручника з хімії для учнів 8 класу. Посібник містить зразки самостійних, перевірних робіт, завдання для тематичного оцінювання, описи лабораторних і демонстраційних дослідів, практичні роботи, додаткові матеріали до уроків. http://www.ranok.in.ua/data/big/876.jpg 0 1 29.9 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів