Тиждень зарубіжної літератури у школі. 5-12 кл. Бібліотека творчого вчителя

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Ф4751У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас:
Мова: укр
Предмет: Література
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789660828445
Автор: Коваленко Т.М.
Обкладинка: м
Сторінок: 144
ШК: 9789660828445

Тиждень зарубіжної літератури у школі. 5-12 кл. Бібліотека творчого вчителя

Тиждень зарубіжної літератури у школі. 5-12 кл. Бібліотека творчого вчителя

У посібнику подано авторську модель проведення тижня зарубіжної літератури у школі. Пропоновані різноманітні позаурочні заходи і відкриті уроки із використанням інтерактивних методик дають змогу спланувати й організувати предметний тиждень на рівні сучасних інноваційних технологій.
Розробки відповідають вимогам чинних програм «Зарубіжна література» та «Литература» (інтегрований курс) і, таким чином, можуть бути використані у школах і з українською, і з російською мовами навчання.
Матеріали посібника можуть бути використані також на факультативних заняттях, або фрагментарно — на уроках протягом навчального року.
Призначено для вчителів зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Тиждень зарубіжної літератури у школі. 5-12 кл. Бібліотека творчого вчителя Тиждень зарубіжної літератури у школі. 5-12 кл. Бібліотека творчого вчителя У посібнику подано авторську модель проведення тижня зарубіжної літератури у школі. Пропоновані різноманітні позаурочні заходи і відкриті уроки із використанням інтерактивних методик дають змогу спланувати й організувати предметний тиждень на рівні сучасних інноваційних технологій. Розробки відповідають вимогам чинних програм «Зарубіжна література» та «Литература» (інтегрований курс) і, таким чином, можуть бути використані у школах і з українською, і з російською мовами навчання. Матеріали посібника можуть бути використані також на факультативних заняттях, або фрагментарно — на уроках протягом навчального року.   http://www.ranok.in.ua/data/big/753.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів