Зарубіжна література. 7—9 класи. Серія "Дайджест"

немає у наявності
У вибране

Рейтинг:
Оцінити:

Код товара: Ф10392У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас:
Мова: рус
Переплет: Твердый
ISBN: 9786115401086
Автор: Яковлева та інш
Обкладинка: тверда
Сторінок: 432
ШК: 9789665401087

Зарубіжна література. 7—9 класи. Серія "Дайджест"

Зарубіжна література. 7—9 класи. Серія "Дайджест"

Будова книги повністю відповідає чинній програмі із зарубіжної літератури для 12-річної загальноосвітньої школи.Це не традиційна хрестоматія, в якій подіються фрагменти текстів, а стислий, проте вичерпний переказ усіх прозових творів, передбачених для вивчення в 7-9 класах. Читачі отримають цілісне уявлення про зміст твору, його героїв, а також стильові особливості. Поетичні твори, рекомендовані програмою, подані в повному обсязі.
Книга стане у пригоді, якщо треба швидко прочитати або поновити у пам'яті великий за обсягом твір, тексту якого немає у шкільній бібліотеці.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Зарубіжна література. 7—9 класи. Серія "Дайджест" Зарубіжна література. 7—9 класи. Серія "Дайджест" Будова книги повністю відповідає чинній програмі із зарубіжної літератури для 12-річної загальноосвітньої школи.Це не традиційна хрестоматія, в якій подіються фрагменти текстів, а стислий, проте вичерпний переказ усіх прозових творів, передбачених для вивчення в 7-9 класах. Читачі отримають цілісне уявлення про зміст твору, його героїв, а також стильові особливості. Поетичні твори, рекомендовані програмою, подані в повному обсязі. Книга стане у пригоді, якщо треба швидко прочитати або поновити у пам'яті великий за обсягом твір, тексту якого немає у шкільній бібліотеці. http://www.ranok.in.ua/data/big/54.jpg 1 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів