Хімія. 10 клас. Збірник завдань для контролю знань (профільний рівень). "Профільна школа"

20.00 грн.
У вибране

Оцінити:

Код товара: Ш10993У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас: 10
Мова: укр
Предмет: Хімія
Переплет: Мягкий
ISBN: 9786115406166
Автор: Гранкіна Т.М.
Обкладинка: м
Сторінок: 96
ШК: 9786115406166

Хімія. 10 клас. Збірник завдань для контролю знань (профільний рівень). "Профільна школа"

Хімія. 10 клас. Збірник завдань для контролю знань (профільний рівень). "Профільна школа"

Збірник завдань для контролю знань  містить різні за формою та призначенням завдання для контролю знань учнів. Усі завдання розподілені за темами, а в кожній темі за чотирма дидактичними рівнями складності.
Збірник може використовуватися як для роботи на уроці, так і для виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних робіт, олімпіад.
Посібник укладено за програмою профільного рівня, але його можна використовувати і при роботі за програмами рівня стандарту та академічного рівня.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Хімія. 10 клас. Збірник завдань для контролю знань (профільний рівень). "Профільна школа" Хімія. 10 клас. Збірник завдань для контролю знань (профільний рівень). "Профільна школа" Збірник завдань для контролю знань  містить різні за формою та призначенням завдання для контролю знань учнів. Усі завдання розподілені за темами, а в кожній темі за чотирма дидактичними рівнями складності. Збірник може використовуватися як для роботи на уроці, так і для виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних робіт, олімпіад. Посібник укладено за програмою профільного рівня, але його можна використовувати і при роботі за програмами рівня стандарту та академічного рівня. http://www.ranok.in.ua/data/big/985.jpg 0 1 20 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів