Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Збірник самостійних і контрольних робіт

Оцінити: 
Код товара Т11484У
Видавець: Видаництво "Ранок"
Переплет: Мягкий
ISBN: 9786115406814
Автор: Захарійченко Ю.О., Вашуленко О.П.
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 80
ШК: 9786115406814
Ціна:   15.00 грн.
Кількість:
КУПИТИ

Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Збірник самостійних і контрольних робіт

Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Збірник самостійних і контрольних робіт

Збірник самостійних і контрольних робіт складений відповідно до чинної програми з математики і призначений для здійснення оцінювання та корекції навчальних досягнень учнів у процесі вивчення курсу геометрії 10 класу за підручником А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського і С. В. Єршова Геометрія. 10 клас.

Самостійні роботи, контрольні роботи та тести складають 4 навчальних блоки, які відповідають основним розділам курсу геометрії 10 класу. До кожного блоку входять три самостійні роботи: на готових кресленнях, теоретична та письмова роботи. Системи завдань, запропоновані в посібнику, можуть бути запропоновані учням з різними рівнями навчальних можливостей.

 

Збірник призначений для учнів 10 класу, учителів математики, студентів педагогічних вузів.

Ваше ім’я
E-mail
Ваші запитання стосовно товару
code
немає повідомлень на цей товар
Ім’я
Тема
Текст
code
Додати повідомлення  |  Очистити
Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Збірник самостійних і контрольних робіт Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Збірник самостійних і контрольних робіт Збірник самостійних і контрольних робіт складений відповідно до чинної програми з математики і призначений для здійснення оцінювання та корекції навчальних досягнень учнів у процесі вивчення курсу геометрії 10 класу за підручником А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського і С. В. Єршова Геометрія. 10 клас. Самостійні роботи, контрольні роботи та тести складають 4 навчальних блоки, які відповідають основним розділам курсу геометрії 10 класу. До кожного блоку входять три самостійні роботи: на готових кресленнях, теоретична та письмова роботи. Системи завдань, запропоновані в посібнику, можуть бути запропоновані учням з різними рівнями навчальних можливостей. Збірник призначений для учнів 10 класу, учителів математики, студентів педагогічних вузів. http://www.ranok.in.ua/data/big/km_269.jpg 0 1 15 UAH In stock New