Англійська мова. Підручник. 8 (8) клас ЗНЗ

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: УЧЧ027

Англійська мова. Підручник. 8 (8) клас ЗНЗ

Підручник розраховано на учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають англійську мову восьмий рік.
Навчальний матеріал відповідає основним лініям змісту освіти, які визначено Державним стандартом базової і повної середньої освіти та чинною Програмою з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів: мовленнєвій, мовній, соціокультурній, діяльнісній (стратегічній).
Основний навчальний матеріал підручника розраховано на 2 навчальні години на тиждень, проте для навчальних закладів, які оберуть трьохгодинний режим навчання, передбачено додатковий навчальний матеріал для опрацювання.
Підручник побудовано з опорою на вивчення іноземної мови через порівняльний аналіз реалій життя сучасних Великобританії та України з використанням великої кількості автентичних англомовних ресурсів.
Аудіододаток містить матеріал для роботи з завданнями з аудіювання, які розміщено в підручнику.
Особливістю підручника є інтерактивний онлайн-додаток, який дозволяє працювати з мовним і мовленнєвим матеріалом підручника в режимі онлайн.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
немає повідомлень на цей товар
Повернутися на сторінку товару
code
Додати повідомлення  Очистити
Англійська мова. Підручник. 8 (8) клас ЗНЗ Кількість сторінок:255 Формат, мм:148х210 Вага:0.6550 кг Обкладинка:Тверда Мова видання:Укр. http://www.ranok.in.ua/data/big/ps_34700_0.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Нет просмотренных товаров