Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань

Оцінити: 
Код товара Т11479У
Переплет: Мягкий
ISBN: 9786115404926
Автор: Роганін О.М.
Обкладинка: м'яка
ШК: 9786115404926
Ціна:   16.00 грн.
Кількість:
КУПИТИ

Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань

Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань

Посібник складений відповідно до нової програми з геометрії для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень) і призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів.
Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи.
У першій частині за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька перевірочних робіт. Друга частина містить контрольні роботи, за допомогою яких перевіряють рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою.
Призначено для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики, студентів педагогічних вузів.

Ваше ім’я
E-mail
Ваші запитання стосовно товару
code
витя    29.09.2014 20:41:49 чы можна

будуть ришения


Ім’я
Тема
Текст
code
Додати повідомлення  |  Очистити
Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань Геометрія. 10 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань Посібник складений відповідно до нової програми з геометрії для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень) і призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. У першій частині за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька перевірочних робіт. Друга частина містить контрольні роботи, за допомогою яких перевіряють рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою. http://www.ranok.in.ua/data/big/matem_104.jpg 2.95455 1 16 UAH In stock New