Основи здоров’я. 9 клас. Плани-конспекти

29.90 грн.
У вибране

Рейтинг:
Оцінити:

Код товара: Х10533У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас: 9
Мова: укр
Предмет: Основи здоров’я
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789115400317
Автор: Тагліна О.В.
Обкладинка: м
Сторінок: 256
ШК: 9786115400317

Основи здоров’я. 9 клас. Плани-конспекти

Основи здоров’я. 9 клас. Плани-конспекти

Посібник укладений згідно з чинною програмою з курсу «Основи здоров'я» для 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Плани-конспекти містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування, ретельно розроблені конспекти уроків, тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів, додаткові матеріали до уроків.
Посібник адаптований до підручника з основ здоров'я для 9-го класу авторів О.В. Тагліної, І.Ю. Кузьміної.
Видання призначене для вчителів, що викладають курс «Основи здоров'я» у 9-х класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Основи здоров’я. 9 клас. Плани-конспекти Основи здоров’я. 9 клас. Плани-конспекти Посібник укладений згідно з чинною програмою з курсу «Основи здоров'я» для 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою МОН України. Плани-конспекти містять методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування, ретельно розроблені конспекти уроків, тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів, додаткові матеріали до уроків. Посібник адаптований до підручника з основ здоров'я для 9-го класу авторів О.В. Тагліної, І.Ю. Кузьміної. Видання призначене для вчителів, що викладають курс «Основи здоров'я» у 9-х класах загальноосвітніх навчальних закладів. http://www.ranok.in.ua/data/big/699.jpg 4 1 29.9 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів