Програми факультативних курсів та курсів за вибором для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл МУЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ

немає у наявності
У вибране

Рейтинг:
Оцінити:

Код товара: О6626У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Мова: укр
Предмет: Музика
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789666723966
Автор: Корнілова, Гайдамака
Обкладинка: м
Сторінок: 256
ШК: 9789666723966

Програми факультативних курсів та курсів за вибором для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл МУЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ

Програми факультативних курсів та курсів за вибором для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл МУЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ (хореографія, ритмика, театр, муз.інструменти, хоровий клас, муз.ансамблі)

Збірники програм укладені відповідно до Типового навчального плану спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілів. Програми розроблено авторами та авторськими колективами з різних регіонів України, до складу яких увійшли вчителі, методисти, науковці, зокрема співробітники Академії педагогічних наук України.
Збірники призначені для вчителів спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілю.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Програми факультативних курсів та курсів за вибором для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл МУЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ Програми факультативних курсів та курсів за вибором для спеціалізованих загальноосвітніх шкіл МУЗИЧНОГО ПРОФІЛЮ (хореографія, ритмика, театр, муз.інструменти, хоровий клас, муз.ансамблі) Збірники програм укладені відповідно до Типового навчального плану спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілів. Програми розроблено авторами та авторськими колективами з різних регіонів України, до складу яких увійшли вчителі, методисти, науковці, зокрема співробітники Академії педагогічних наук України. Збірники призначені для вчителів спеціалізованих загальноосвітніх шкіл музичного профілю. http://www.ranok.in.ua/data/big/249.jpg 4.5 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів