Настільна книга молодого вчителя географії та економіки

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Г7220У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Мова: укр
Предмет:
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789666720880
Автор: Саввіч О.М.
Обкладинка: м
Сторінок: 256
ШК: 9789666720880

Настільна книга молодого вчителя географії та економіки

Настільна книга молодого вчителя географії та економіки

Посібник створений з метою полегшити молодому вчителю географії та економіки адаптацію до реального шкільного життя. Видання містить чинні нормативно-правові документи, що стосуються викладання географії та економіки в навчальному закладі, вимог до ведення шкільної документації та використання в шкільному процесі матеріальної бази навчального кабінету географії та економіки. Наведені рекомендації щодо планування, проведення й аналізу сучасного уроку, застосування інноваційних педагогічних технологій, організації самоосвіти вчителів.
Посібник пропонується вчителям географії та економіки, а також студентам педагогічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Настільна книга молодого вчителя географії та економіки Настільна книга молодого вчителя географії та економіки Посібник створений з метою полегшити молодому вчителю географії та економіки адаптацію до реального шкільного життя. Видання містить чинні нормативно-правові документи, що стосуються викладання географії та економіки в навчальному закладі, вимог до ведення шкільної документації та використання в шкільному процесі матеріальної бази навчального кабінету географії та економіки. Наведені рекомендації щодо планування, проведення й аналізу сучасного уроку, застосування інноваційних педагогічних технологій, організації самоосвіти вчителів. Посібник пропонується вчителям географії та економіки, а також студентам педагогічних спеціальностей вищих навчальних закладів.   http://www.ranok.in.ua/data/big/235_1.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів