Географические диктанты 6-7 кл. Библиотека творческого учителя

немає у наявності
У вибране

Рейтинг:
Оцінити:

Код товара: Г3819Р
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас:
Мова: рус
Предмет: Географія
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789660826816
Автор: Костенко
Обкладинка: м
Сторінок: 160
ШК: 9789660826816

Географические диктанты 6-7 кл. Библиотека творческого учителя

Географические диктанты 6-7 кл. Библиотека творческого учителя

Методичні посібники, серія «Бібліотека творчого вчителя»
Посібник складений згідно з навчальною програмою 12-річної школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України, і відповідає сучасним навчальнометодичним вимогам з викладання курсів «Фізична географія України» та «Економічна і соціальна географія України».
Пропоноване видання містить збірник географічних диктантів. Кожна тема представлена двома варіантами та стислими відповідями на запитання. У додатку наводяться статичні таблиці.
Призначений для вчителів географії.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Географические диктанты 6-7 кл. Библиотека творческого учителя Географические диктанты 6-7 кл. Библиотека творческого учителя Методичні посібники, серія «Бібліотека творчого вчителя» Посібник складений згідно з навчальною програмою 12-річної школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України, і відповідає сучасним навчальнометодичним вимогам з викладання курсів «Фізична географія України» та «Економічна і соціальна географія України». Пропоноване видання містить збірник географічних диктантів. Кожна тема представлена двома варіантами та стислими відповідями на запитання. У додатку наводяться статичні таблиці. Призначений для вчителів географії.   http://www.ranok.in.ua/data/big/579.jpg 5 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів