Настільна книга молодого вчителя історії та правознавства

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Г7219У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Мова: укр
Предмет:
Переплет: Мягкий
ISBN: 9789666720873
Автор: Нікітіна І.П. та ін.
Обкладинка: м
ШК: 9789666720873

Настільна книга молодого вчителя історії та правознавства

Настільна книга молодого вчителя історії та правознавства

Посібник створений з метою полегшити молодому вчителю історії та правознавства адаптацію до реального шкільного життя. Видання містить чинні нормативно-правові документи, що стосуються викладання історії та правознавства в навчальному закладі, вимог до ведення шкільної документації та використання в шкільному процесі матеріальної бази навчального кабінету історії. Наведені рекомендації щодо планування, проведення й аналізу сучасного уроку, застосування інноваційних педагогічних технологій, організації самоосвіти вчителів.
Посібник пропонується вчителям історії та правознавства, а також студентам педагогічних спеціальностей вищих навчальних закладів.


Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
немає повідомлень на цей товар
Повернутися на сторінку товару
code
Додати повідомлення  Очистити
Настільна книга молодого вчителя історії та правознавства Настільна книга молодого вчителя історії та правознавства Посібник створений з метою полегшити молодому вчителю історії та правознавства адаптацію до реального шкільного життя. Видання містить чинні нормативно-правові документи, що стосуються викладання історії та правознавства в навчальному закладі, вимог до ведення шкільної документації та використання в шкільному процесі матеріальної бази навчального кабінету історії. Наведені рекомендації щодо планування, проведення й аналізу сучасного уроку, застосування інноваційних педагогічних технологій, організації самоосвіти вчителів. Посібник пропонується вчителям історії та правознавства, а також студентам педагогічних спеціальностей вищих навчальних закладів.   http://www.ranok.in.ua/data/big/233_1.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Нет просмотренных товаров