Історія України. Підручник 8 кл. Підручник

75.00 грн.
У вибране

Оцінити:

Код товара: Г4906У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас: 8
Мова: укр
Предмет: Історія України
Переплет: Твердый
ISBN: 9789666722082
Автор: Гісем О,В., Мартинюк О.О.
Обкладинка: тверда
ШК: 9789666722082

Історія України. Підручник 8 кл. Підручник

Історія України. Підручник 8 кл. Підручник

Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі для 12-річної школи.
Методичний апарат підручника містить фрагменти історичних джерел, погляди відомих людей на різні події, довідкову інформацію, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення й закріплення вивченого матеріалу. Схеми та ілюстрації підручника дозволяють добре засвоїти основні факти й поняття курсу.
Призначено для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл.


Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
немає повідомлень на цей товар
Повернутися на сторінку товару
code
Додати повідомлення  Очистити
Історія України. Підручник 8 кл. Підручник Історія України. Підручник 8 кл. Підручник Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі для 12-річної школи. Методичний апарат підручника містить фрагменти історичних джерел, погляди відомих людей на різні події, довідкову інформацію, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення й закріплення вивченого матеріалу. Схеми та ілюстрації підручника дозволяють добре засвоїти основні факти й поняття курсу. Призначено для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл.   http://www.ranok.in.ua/data/big/146_1.jpg 0 1 75 UAH In stock New

Ви дивились

Нет просмотренных товаров