АНІМОРФІЯ

94.98 грн.
У теку порівняння У вибране

Оцінити:

Код товара: Л901029У
Артикул: 235643
Вес: 0.43
Розмір упаковки: 265 x 265 x
Переплет: Клей+шитьё
ISBN: 9786170926708
Автор: Керби Розанес
ШК: 978-617-09-2670-8


АНІМОРФІЯ
АНІМОРФІЯ
АНІМОРФІЯ
АНІМОРФІЯ
АНІМОРФІЯ

АНІМОРФІЯ

Перед вами не звичайна розмальовка, не розмальовка-антистрес, не розмальовка для певного віку. Перед вами — екстремальна розмальовка Кербі Розанеса «Аніморфія»! Автор пропонує поринути у надзвичайний світ чудернацьких образів, фантазій, закликає дати волю своїй уяві та бажанням і за допомогою кольорових олівців вивільнити свою енергію на папері. Розмальовка зацікавить людину будь-якого віку. Адже головне, щоб ваш характер, ваш настрій співпадали з сюрреалістичними малюнками Кербі Розанеса.

Хіт продажів інтернет-магазину Amazon став хітом в Україні.

«Аніморфія» - не звичайна розмальовка, не розмальовка-антистрес, не розмальовка для певного віку. Це екстремальна розмальовка Кербі Розанеса!

Хочете дізнатися чому екстремальна розмальовка має з’явитися на вашій книжковій полиці? Тому що це:

  • 96 сторінок простору для прояву фантазії;
  • сюрреалістичні 2D малюнки;
  • розмальовка для будь-якого віку;

 

 


Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
АНІМОРФІЯ Перед вами не звичайна розмальовка, не розмальовка-антистрес, не розмальовка для певного віку. Перед вами — екстремальна розмальовка Кербі Розанеса «Аніморфія»! Автор пропонує поринути у надзвичайний світ чудернацьких образів, фантазій, закликає дати волю своїй уяві та бажанням і за допомогою кольорових олівців вивільнити свою енергію на папері. Розмальовка зацікавить людину будь-якого віку. Адже головне, щоб ваш характер, ваш настрій співпадали з сюрреалістичними малюнками Кербі Розанеса. http://www.ranok.in.ua/data/big/ps_30762_1.jpg 0 1 94.98 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів