no photo

Всесвітня історія. Підручник 8 кл.

75.00 грн.
У вибране

Оцінити:

Код товара: Г4908У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Клас: 8
Мова: укр
Предмет: Всесвітня історія
Переплет: Твердый
ISBN: 9789666722051
Автор: Д'ячков С.В., Литовченко С.Д.
Обкладинка: тверда
ШК: 9789666722051

Всесвітня історія. Підручник 8 кл.

Всесвітня історія. Підручник 8 кл

Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі для 12-річної школи.
Методичний апарат підручника містить фрагменти історичних джерел, погляди відомих людей на різні події, довідкову інформацію, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення й закріплення вивченого матеріалу. Схеми та ілюстрації підручника дозволяють добре засвоїти основні факти й поняття курсу.
Призначено для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл.
мова: укр.
формат: 170х240
упаковка: 12

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Всесвітня історія. Підручник 8 кл. Всесвітня історія. Підручник 8 кл Підручник відповідає вимогам «Державного стандарту базової і повної середньої освіти» та навчальній програмі для 12-річної школи. Методичний апарат підручника містить фрагменти історичних джерел, погляди відомих людей на різні події, довідкову інформацію, а також різнорівневі завдання та запитання на осмислення й закріплення вивченого матеріалу. Схеми та ілюстрації підручника дозволяють добре засвоїти основні факти й поняття курсу. Призначено для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл. http://www.ranok.in.ua/data/big/0 0 1 75 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів