Великий довідник школяра

Великий довідник школяра

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Р1712У
Артикул: 291517
Розмір упаковки: 70 x 100 x
Переплет: Твердый
ISBN: 9789660809895
Автор: Богданова и др.
Обкладинка: тверда
Сторінок: 560
ШК: 9789660809895

Великий довідник школяра

Великий довідник школяра

У довіднику зібрано всі основні відомості зі шкільного курсу природничих наук з 5 по 11 класи. Він дає змогу швидко знайти необхідну вам інформацію, не гортаючи численні спеціальні підручники. Матеріал довідника відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України. Він поданий у тій послідовності, як його вивчають у школі.
Довідник стане незамінним помічником як при вивченні чи повторенні будь-якої навчальної теми, так і при підготовці до екзаменів або тестування.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Великий довідник школяра Великий довідник школяра У довіднику зібрано всі основні відомості зі шкільного курсу природничих наук з 5 по 11 класи. Він дає змогу швидко знайти необхідну вам інформацію, не гортаючи численні спеціальні підручники. Матеріал довідника відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України. Він поданий у тій послідовності, як його вивчають у школі. Довідник стане незамінним помічником як при вивченні чи повторенні будь-якої навчальної теми, так і при підготовці до екзаменів або тестування. http://www.ranok.in.ua/data/big/ca_154.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів