Великий довідник школяра

Великий довідник школяра

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Р1712У
Розмір упаковки: 70 x 100 x
Переплет: Твердый
ISBN: 9789660809895
Автор: Богданова и др.
Обкладинка: тверда
Сторінок: 560
ШК: 9789660809895

Великий довідник школяра

Великий довідник школяра

У довіднику зібрано всі основні відомості зі шкільного курсу природничих наук з 5 по 11 класи. Він дає змогу швидко знайти необхідну вам інформацію, не гортаючи численні спеціальні підручники. Матеріал довідника відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України. Він поданий у тій послідовності, як його вивчають у школі.
Довідник стане незамінним помічником як при вивченні чи повторенні будь-якої навчальної теми, так і при підготовці до екзаменів або тестування.


Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
немає повідомлень на цей товар
Повернутися на сторінку товару
code
Додати повідомлення  Очистити
Великий довідник школяра Великий довідник школяра У довіднику зібрано всі основні відомості зі шкільного курсу природничих наук з 5 по 11 класи. Він дає змогу швидко знайти необхідну вам інформацію, не гортаючи численні спеціальні підручники. Матеріал довідника відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України. Він поданий у тій послідовності, як його вивчають у школі. Довідник стане незамінним помічником як при вивченні чи повторенні будь-якої навчальної теми, так і при підготовці до екзаменів або тестування. http://www.ranok.in.ua/data/big/ca_154.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Нет просмотренных товаров