Усе, що потрібно знати про чудеса світу. Ілюстрована енциклопедія школяра (Укр)

Усе, що потрібно знати про чудеса світу. Ілюстрована енциклопедія школяра (Укр)

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: Р16207У
Розмір упаковки: 165 x 240 x
Видавець: Ранок
Переплет: Мягкий
ISBN: 9786175404911
Автор: Стадник О.Г.
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 112
ШК: 9786175404911

Усе, що потрібно знати про чудеса світу. Ілюстрована енциклопедія школяра (Укр)

Усе, що потрібно знати про чудеса світу

Серед видатних творінь різних цивілізацій є такі, що й дононі викликають захоплення своєю художньою досконалістю. Єгипетські піраміди, висячі сади Семіраміди, храм Артеміди в Ефесі… Про ці та інші чудові споруди, які часто називають чудесами світу, і розповідає наша енциклопедія.
Понад 300 чудових ілюстрацій допоможуть наочно побачити унікальні досягнення, які дивували й захоплювали людей від часів сивої давнини й до наших днів.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Усе, що потрібно знати про чудеса світу. Ілюстрована енциклопедія школяра (Укр) Усе, що потрібно знати про чудеса світу Серед видатних творінь різних цивілізацій є такі, що й дононі викликають захоплення своєю художньою досконалістю. Єгипетські піраміди, висячі сади Семіраміди, храм Артеміди в Ефесі… Про ці та інші чудові споруди, які часто називають чудесами світу, і розповідає наша енциклопедія. Понад 300 чудових ілюстрацій допоможуть наочно побачити унікальні досягнення, які дивували й захоплювали людей від часів сивої давнини й до наших днів. http://www.ranok.in.ua/data/big/chudesakhsveta.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів