Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи

немає у наявності
У вибране

Оцінити:

Код товара: О6642У
Видавець: Видавництво РАНОК
Категорія: Середня/Старша школа
Мова: укр
Предмет: Фізична культура
Переплет: Мягкий
ISBN: 9786115402267
Автор: Бакалій В.П. упоряд.
Обкладинка: м
Сторінок: 192
ШК: 9786115402267

Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи

Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи. Бібліотека вчителя фізкультури

Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи є невід'ємною складовою уроків фізичної культури в школі. Правильне та регулярне виконання таких вправ корисно впливає на організм дитини, на всі її органи та системи, покращуючи їхню працездатність, а також сприяють розвитку фізичних якостей: швидкості, сили, спритності та витривалості.
Видання рекомендовано вчителям з фізичної культури загальноосвітніх шкіл, спортивних секцій та студентам спортивних вищіх закладів.

Ви можете задати нам запитання за допомогою наступної форми.
code
Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи. Бібліотека вчителя фізкультури Загальнорозвивальні та гімнастичні вправи є невід'ємною складовою уроків фізичної культури в школі. Правильне та регулярне виконання таких вправ корисно впливає на організм дитини, на всі її органи та системи, покращуючи їхню працездатність, а також сприяють розвитку фізичних якостей: швидкості, сили, спритності та витривалості. Видання рекомендовано вчителям з фізичної культури загальноосвітніх шкіл, спортивних секцій та студентам спортивних вищіх закладів. http://www.ranok.in.ua/data/big/219_1.jpg 0 1 0 UAH In stock New

Ви дивились

Немає товарів